Poliüretan köpük ahşap taklidi kiriş fiyatları hakkında bize ulaşın. ahşap taklidi poliüretan ürünler ilgili galerimizdeki tavan poliüretan kiriş modeller ile sizde farklı tasarımlar oluşturabiliriniz. Ahşap görünümlü strafor kiriş fiyatları ile poliüretan dekoratif ahşap kiriş fiyatları arasındaki fiyat farkı normaldir. strafor ahşap kütük daha yumuşak ve doku olarakta iyi bir imitasyon değildir. Bizi sosyal ağlardan takip ederek daka çok kiriş süslemeleri tasarımlarından haberdar olun @polyesdekor

Dekoratif poliüretan kiriş modelleri hakkında.

Dekoratif Doğal Ahşap Görünümlü Kiriş, Mertek Modelleri, Çok Hafif Poliüretan Kütük modellerini sizlere koyu meşe ve Diğer Renk Çeşitleri Mevcuttur.

Sizde rustik dekorasyon hayranıysanız galerimizdeki rustik dekorasyon örneklerini beğeneceğinizi umuyoruz. Üstelik çok zor görünmesine rağmen görsellerdeki gibi tasarımları uygulamak artık çok kolay. 30×35 cm ve 3 metre uzunluktaki bir ahşap poliüretan kiriş yaklaşık 10 kg ağırlığındadır. Ürünlerimizin dokusu ahşaptan ayırt edilemeyecek kadar  orjinal bir görünüme sahip.

Tasarımlarda kullanılan poliüretan kiriş modellerine ilgili ürün kategorimizden ulaşabilirsiniz. 10 farklı renk seçeneğimiz mevcut fakat favori renklerimiz ceviz ve açık ceviz renkleridir.

İsteğe özel renk çalışmaları  yapmanın yanı sıra özel ölçülerde yeni modeller yapabiliriz detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan  bize ulaşınız.

Poliüretan kiriş modelleri u profili  şeklinde üst kısmı açıktır tavandaki kereste ve  demirleri başarılı bir şekilde dekoratif bir görünüm elde ederek gizlemek çok kolay. Ürünümüz bakım gerektirmez dış mekanlarda kullanıma uygundur su ve nem gibi olumsuz  hava koşullarından etkilenmez.

Galeri Bilgi

Resim galerisindeki resimlerin detaylı açıklamalarının listesi.

resim 59: Dağ Evlerinde Kullanılan Dayanıklı Kirişler: Uzun Ömürlü Bir Çözüm

resim 62: Rustik Ahşap Duvar Paneli: Kolay Montaj ve Çıkarılabilirlik

resim 63: Rustik poliüretan duvar kaplama: Tercih edilen bir dekorasyon ürünü

resim 92: Poliüretan Malzemelerle Ahşap Dokulu Kütük Modelleriyle Tavanlarda Doğal ve Sıcak Atmosfer

resim 93: Rustik Ahşap Tavan Kirişlerinin Doğru Yerleştirilmesi Önemlidir

resim 94: Poliüretan Malzemeden Üretilen Vintage Ahşap Kiriş Detaylı Avize

resim 95: Rustik Tavan Dekorasyonunda Poliüretan ve Ahşap Kirişlerin Rolü

resim 108: Rustik Dekorasyonunda Ahşap ve Demir Detayları Kullanma İpuçları

resim 109: Rustik Ev Dekorasyonunda Etkileyici 70 Harika Fikir

resim 110: Doğal Malzemelerle Sıcak ve Rustik Ev Dekorasyonu

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.