Duvar Çıtası, Poliüretan Duvar çıtalama

Dekoratif ahşap Duvar çıtaları Salon duvar çıta modelleri Duvar çıta modelleri Dekoratif Duvar çıtaları Tv arkası çıta modelleri Koridor çıta modelleri TV arkası Duvar Çıtası

Poliüretan Duvar Çıtası Fiyatları ve Modelleri Duvar çıtalama Dekoratif ahşap Duvar çıtaları Salon duvar çıta modelleri Duvar çıta modelleri Dekoratif Duvar çıtaları Tv arkası çıta modelleri Koridor çıta modelleri TV arkası Duvar Çıtası

Dekoratif Duvar Çıtası, Poliüretan Duvar çıtalama

Son zamanlarda duvar çıtası poliüretan eşyalar dekorasyon çalışmalarında karşılaştığınız iç ve dış mekanlarda oldukçasık kullanılan, uygulamanın kolay ve estetik görünümüyle birlikte vazgeçilmez  bir parçası haline geldi.

Polure firması olarak geniş  ürün yelpazemizde poliüretan çıta modellerine geniş geniş bir yer ayırdık. Desenli çıta ve köşe motifleri, tamamlayıcı aksesuar ürün çeşitlerimiz ağır klasik unsurlarımız oldukça popüler. Ancak duvar çıtalama uygulaması hakkında oldukça  sık olarak bizden talep ettiğimiz tasarım çeşitlerini, sizler için duvar çıtası bizi resim galerisi oluşturmaya yöneltti.

Poliüretan Duvar çıtaları ile yapılan farklı renkler kullanılarak yapılmış bir çok duvar çıtalama tekni size galeri olarak sunuyoruz.
Dekorasyonunuzda duvar çıta modellerini uygularken sadelikten yanaysanız düz duvar çıtalarını kullanmanızı öneririz. Desenli ve köşe motifli duvar çıtaları daha çok klasik tarz dekorasyon uygulanan mekanlar için dekoratif dekoratif ürünlerdir. Duvar çıtalarını değerlendirmek için uygulama için hangi duvarın uygun önlemleri ve kısıtlamaları dar bir görüntü vermemesine dikkat etmek gerekir. Duvar çıtalarını sade bir şekilde kullanabileceğiniz gibi içlerine tablolar yada duvar süsler düzeneklerini da kullanabilirsiniz. Duvar çıta modellerine uygulanan şık ışıklandırmalarla odanızı evinizin en şık odası haline getirebilirsiniz.

Dekoratif  Duvar Çıtası

Dekorasyon çalışmalarında duvar çıta modellerini uygularken sadelikten yanaysanız düz duvar çıtalarını kullanmanızı öneririz. Desenli ve köşe motifli duvar çıtaları daha çok klasik tarz dekorasyon uygulanan mekanlar için dekoratif dekoratif ürünlerdir. Duvar çıtalarını değerlendirmek için uygulama için hangi duvarın uygun önlemleri ve kısıtlamaları dar bir görüntü vermemesine dikkat etmek gerekir. Duvar çıtalarını sade bir şekilde kullanabileceğiniz gibi içlerine tablolar yada duvar süsler düzeneklerini da kullanabilirsiniz. Duvar çıta modellerine uygulanan şık ışıklandırmalarla odanızı evinizin en şık odası haline getirebilirsiniz.

Çıtalardan çerçeveler oluşturmak istiyorsanız, büyüklüklerini de koruyabilirsiniz. Çıtalar zaten köşeli olduğu için köşe kenarları sorun çıkarmayacaktır. Siz farklı boyutlarda çerçeveler yapmak ve köşe kısımlarını korumak istiyorsanız, göbek ile 90 derece şeklinde kesebilirsiniz. Maket bıçağıyla kesip yapıştırabilirsiniz.

Duvara yapılan çıtalar son günler çok popüler oldu. Hangi bölümler uygulanırsa uygulansın çok estetik oluyor. Sadece eve değil, iş yerlerine de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Biraz zaman ve emek düşünürseniz, çıta uygulamasını yaptık diyebilirsiniz. İlla bir ustadan yardım istemek gerekmez.

Poliüretan duvar çıtası nedir

Piyasaya giren yeni bir malzeme, temel olarak hafif ve çok yoğun bir köpük olan poliüretan olarak aranıyor. Bu materyal, geleneksel materyallerin her bir bakış açısını ele almak için geldi. Çok yönlüdür ve bu yüzden Lux Trim'deki aksesuarların tercih ettiği malzemedir. Yüksek geciktirme poliüretan en hafif seçenektir, ayrıca bükülmeye ve eğilmeye karşı dayanıklılıklarda ahşap ve MDF'den daha dayanıklıdır. Daha uygun maliyetlerdir. Aynı zamanda özel yararlanma avantajına sahiptir. Sınırsız sayıda özel boyama ve dokuma seçeneği olan binlerce tasarım için poliüretan kullanmayı tercih ediyoruz. Bu şaşırtıcı malzeme yavaş yavaş giderek birçok dekoratör için tercih edilen bir seçenek haline geliyor.

Dekoratif Poliüretan Duvar Çıtası özellikleri

•Ürünlerimiz suya ve neme dayanıklı poliüretan yükleri imal edilmektedir.

• Türkiye'nin her bölgesi ve merkezi kargo uygulamamız vardır.

•PVC ve bakteri barındırmaz, kanserojen değildir.

• Su ve nemden kabarmaz, kabarmaz, çatlamaz, şişmez

• Her türlü alçı,alçıpan ve sıvalı yüzeylere havalandırmalı havalandırma yardımı ile montajı kolayca yapılabilir.

• Kullanım açısından çok yönlüdür, her türlü cümleyi uygulanabilir

• Polimer yapısından dolayı uzun ömürlüdür, bakım ömrü

• Tüm yaşam alanlarınızda rahatlıkla kullanılabilir kullanılan mekanların havasını,değerini ve ihtişamını bir anda değiştirebilirsiniz

• Lütfen sipariş öncesi iletişime geçiniz.

• Türkiye'nin her alışverişinde online alışverişlerinizde anlaşmalı kargo uygulamamız vardır.(kargo ücreti kişiye aittir)

Poliüretan Duvar Çıtası fiyatları

Galerilerimizdeki Umarız tasarımlarınız için faydalı olur. Özel ölçü ve desenlerde çıta modelleri imalatı yapmaktayız  duvar çıtası fiyatları hakkında ve poliüretan duvar çıtası fiyatları daha ayrıntılı bilgi için lütfen iletişime geçin

Poliüretan duvar çıtası modelleri geçer duvarların alt kısımlarına ya da tavanlara yatay biçimlerde uygulanır. Bununla birlikte, duvarlar ve kapılar için bazen bir poliüretan kaplama gerekli olabilir. Yatay yerine dikey bir yüzeyde çalışma, işlem basamaklarını değiştirmez. Asılı fark, damlaların sesini çalmak ve daha etkili bir sağlamlık için dikkatli ve temiz çalışmaktır.

Bilgi galerisi

Resim galerisindeki resimlerin ayrıntılı açıklamalarının listesi.

Resim 47: Klasik Tarzda Ahşap Çıta Modelleri ile Salon Oturma Odası Dekorasyonu

Resim 38: Salonda Estetik Görünüm Sağlayan Boyanabilir Poliüretan Düz Duvar Çıtası

Resim 39: Dekoratif Poliüretan Duvar Çıtası ile Estetik ve İşlevsellik

Resim 43: Salonunuzun Yeni Görünümü İçin Boyanabilir Çıta Modelleri Tercih Edin!

Resim 44: TV Arkası Çıta Modelleri: Her Zevke ve Bütçeye Uygun Seçenekler

Resim 45: Yatak Odası ve Tv Arkası Çıta Modelleri: Ev Dekorasyonunda Şıklık ve Estetiği Bir Arada Sunan Pratik Çözümler

Resim 46: Salon Oturma Odası İçin Derinlik ve Zenginlik Katan TV Arkası Duvar Çıta Modelleri

Resim 49: Küçük Yatak Odaları İçin Ferah ve Şık Dekorasyon Fikirleri

Resim 50: Duvarda Kutu Çıta: Tavanlara Derinlik ve Hacim Veren Bir Model

Resim 51: Estetik Düz Duvar Kutu Çıta Modelleri İle Mekanlarınızı Süsleyin

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.