Dekoratif Desenli Duvar Süpürgelik Fiyatları - Styrofoam (strafor) Köpük Olmayan Ürünler

İle ilgili Polure
0
(63)
1 1360
Stokta var
P180120

Dekoratif Desenli Duvar Süpürgelik Fiyatları - Styrofoam (strafor) Köpük Olmayan Ürünler

Dekoratif poliüretan süpürgelikler, iç mekanlarda estetik bir görünüm sağlayan ve farklı desen ve modellerde üretilen ürünlerdir. Hafif ve sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Kolay montaj edilebilir ve boyanabilir. Uygun fiyatları ile alçı süpürgelik muadili olarak tercih edilebilir.

Dekoratif süpürgelikler, iç mekanlarda estetik bir görünüm sağlamak için kullanılan dekorasyon ürünleridir. P180120 Poliüretan süpürgelik modeli ise bu ürünlerden biridir. Poliüretan malzemeden üretilen bu süpürgelikler, klasik ahşap veya alçı süpürgeliklere göre birçok avantaja sahiptir. Poliüretan malzeme, hafif ve sağlam bir yapıya sahiptir ve uzun ömürlüdür. Aynı zamanda nem, rutubet ve böcek gibi dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde poliüretan süpürgelikler, uzun süreli kullanımlar için idealdir. Dekoratif desenli duvar süpürgelikleri ile mekanlara estetik bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Farklı desen ve modellerde üretilen poliüretan süpürgelikler, iç mekanlara zengin bir görünüm sağlar. İhtiyaca ve zevke göre seçilebilen bu süpürgelikler, her tarza uyum sağlayabilir ve dekorasyona farklı bir boyut katabilir. Poliüretan süpürgeliklerin bir avantajı da kolay montaj imkanı sunmasıdır. Poliüretan süpürgelikler hafif olması sebebiyle kolayca taşınabilir ve monte edilebilir. İhtiyaç duyulan uzunlukta kesilerek istenilen yere sabitlenebilir. Bu da zamandan ve işçilik maliyetinden tasarruf sağlar. Ayrıca, poliüretan süpürgeliklerde boyama işlemi de uygulanabilir. Bu sayede mekanın istenilen renk ve tarzda dekorasyonuna uygun hale getirilebilir. Boyama işlemi için su bazlı boya veya vernik tercih edilmelidir. Poliüretan süpürgelik fiyatları, ürünün kalitesi, deseni ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Makul fiyatlarla, uzun süreli kullanım avantajı sunan poliüretan süpürgelikler, alçı süpürgeliklere göre daha ekonomik bir seçenektir. Sonuç olarak, dekoratif süpürgelikler, iç mekanlarda estetik bir görünüm sağlamak için tercih edilen ürünlerdir. Poliüretan süpürgelikler, hafif ve dayanıklı yapısıyla bu amaca hizmet eder. Farklı desen ve modellerde üretilen poliüretan süpürgelikler, iç mekanlara zenginlik katar ve tarza uyum sağlar. Montajı kolay ve boyama işlemine uygun olması da poliüretan süpürgelikleri tercih edilir kılar. Uygun fiyatları ile de alçı süpürgelik muadili olarak tercih edilebilir.

Bilgi galerisi

Duvar süpürgeliği, motifli ve poliüretan malzemeden üretilerek dekorasyona şıklık katıyor. P180120 modeliyle evinizin veya ofisinizin duvarlarını temizlerken aynı zamanda dekoratif bir görünüm elde[...]

Resim galerisindeki resimlerin ayrıntılı açıklamalarının listesi.

Resim 645: Koridor Dekorasyonunda Modern Çizgiler Poliüretan Çıta ve Süpürgeliklerin Elegan Buluşması

Resim 646: Zarif ve Çağdaş Poliüretan Detaylarla Donatılmış Koridor Dekorasyonu

Resim 647: Koridor Dekorasyonunda Modern Ve Estetik Dokunuşlar Poliüretan Çıtaların Zarafeti

Resim 648: Modern Mimarinin Zarif Yansıması Poliüretan Aksesuarlarla Donatılmış Koridor Dekorasyonu

Resim 649: Koridor Dekorasyonunda Modern Elegans Poliüretanın Sofistik Dokunuşu

Resim 650: Koridor Dekorasyonunda Modern Zarafet Poliüretan Çıtalar ve Süpürgeliklerin Uyumlu Dansı

Resim 651: Koridor Dekorasyonunda Çağdaş Şıklık Poliüretan Çıtalar ve Kartonpiyerlerle Estetik Uyum

Resim 652: Klasik ve Modernin Buluştuğu Nokta Poliüretan Detaylarla Zenginleştirilmiş Koridor Dekorasyonu

Resim 653: Koridor Dekorasyonunda Neo-Klasik İlham Poliüretan Çıtalar ve Süpürgeliklerle Modernize Edilmiş Alanlar

Resim 654: Koridor Dekorasyonunda Yenilikçi Elegans Poliüretan Detaylarla Estetik Devrim

Poliüretan Ürünler Modelleri imalatı, Üretimden Poliüretan Ürünler Fiyatları kataloğu
Poliüretan Ürünler Modelleri üretici firma. Dekoratif Poliüretan Ürünler imalatını yapıp en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Poliüretan Ürünler Modelleri üretici firma. Poliüretan Poliüretan Ürünler özellikleri, Poliüretan Poliüretan Ürünler imalatı ve kullanım alamları, Dekoratif Poliüretan Ürünler imalatını yapıp en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Poliüretan Süpürgelik Modelleri imalatı, Üretimden Süpürgelik Fiyatları kataloğu
Poliüretan Süpürgelik Modelleri üretici firma. Dekoratif Süpürgelik imalatını yapıp en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Poliüretan Süpürgelik Modelleri üretici firma. Poliüretan Süpürgelik özellikleri, Poliüretan Süpürgelik imalatı ve kullanım alamları, Dekoratif Süpürgelik imalatını yapıp en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz.

Etiketler: Dekoratif süpürgelikler, iç mekan, estetik görünüm, dekorasyon ürünleri, P180120 Poliüretan süpürgelik, avantaj, poliüretan malzeme, hafif, sağlam, uzun ömürlü, nem, rutubet, böcek, desenli duvar süpürgelikleri, estetik dokunuş, farklı desen ve modeller, montaj, kolay montaj, boyama, poliüretan süpürgelik fiyatları, ekonomik seçenek.

Hiçbir değerlendirme bulunamadı!

Bu ürün için görüntülenme bulunamamıştır. İlk yorumu siz yapın!

Ürün Kategorileri

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.